Detaylar

Kategori Şiir
Yayıncı Avrupa Yakası Yayınları
Liste Fiyatı 15.00
Format Kitap
Barkod-ISBN 9786055032142
Yayın Tarihi 2014-05-12
Yayın Dili Türkçe
Baskı Sayısı 1.Baskı
Sayfa Sayısı 216
Kapak Karton
Kağıt 2.Hamur
Boyut 135 X 195

Aşk'a Dair

Yaklaşık 15 gündür bu hayat serüvenin bir parçasıyım. Sinoptan Adanaya, farklı zamanlarda, farklı mekânlar arasında ki düşlerim, biraz şiir, biraz nesirle yansıdı hayatıma Eğitimimi lisans ve yüksek lisans yaparak Peyzaj Mimarlığı alanında tamamladım.
192 ay önce canım, hayat arkadaşım Özgür ile evlendim, 132 aylık güzeller güzeli Sudemin annesiyim. 18 yıl önce gönlümde yatan sektörün tekstil olduğunun farkına varınca, modayla, tasarım ve mağazacılıkla devam eden keyifli bir yolculuğa başladım. 10 yıldan bu yana, pek çok sivil toplum kuruluşunda yer alırken, sosyal komitelerde yardım amaçlı organizasyonlar hazırladım. Dergilerde moda üzerine köşe yazıları yazarken, sanatçı dostlarımla özel röportajlar yaptım.Ve gün oldu, o gün yazacak başka şeylerin olduğunu anladım. Anladım ki, ben kelimelere, betimlemelerle kurulan cümlelere aşığım. Yapacak daha çok şeyim olduğu kanaatine varınca, hayatın ikinci yarısına yazarak başladım.
En çok, şiir yazarken duygularımı tanıdım,
Aşkı, hayatı, kendimi sorguladım.
400 den fazla şiir yazdım, 165 şiirimi, 9 kategoriye ayırdım ve bu kitap vesilesi ile sizlerle paylaştım.
Aşka dair, Hayata dair, Meçhuldeki benden, Özlemle, Huzurla, Sitemle bazen. Diyecek ne çok şeyim varmış meğer. Yazmaya başlayınca anladım.
Yazdıklarım; biraz gördüklerim, biraz yaşadıklarım, birazda yaşananlardan anladıklarım. Ama benim için aslolan; size ne kadar ne hissettirdiğim, ne kadarını anlattığım.

Emeği Geçenler

Yazar   : Sema Soykan
Editör   : İrfan Bülbül
Grafiker   : Yunus Karaaslan

Etiketler

Vitrindekiler

Satış Noktaları